ПІЗНАЙ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ Збільшити для перегляду

ПІЗНАЙ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ

Новий товар

Книжку можна замовити

за VIBER/телефон 067 909 08 29

knyharnia@sviatyipavlo.com

Запрошуємо до  VIBER - спільноти Видавництва

Детальніше

65,00UAH

Опис

О. Павло Вишковський ОМІ

ПІЗНАЙ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ

“Не бійся, бо Я тебе викупив, прикликав тебе твоїм ім’ям, ти – Мій!” (Іс 43, 1)

Кожна людина, зокрема молода, шукає свого місця у житті і світі. З цією проблемою стикається багато людей, проте по-особливому вона торкається молодих християн, які своє життя прагнуть присвятити Богові. Як розпізнати своє покликання і зрозуміти Божу волю щодо власного життя – це непросте питання, розв’язання якого вимагає зусиль з боку людини.

Де я маю реалізуватися як людина і християнин? Де моє місце – в подружжі і сім’ї, а може, в парафіяльному храмі, монастирській каплиці чи серед заблукалих і відкинутих людей, спраглих людського тепла і Божого милосердя? Автор книжки намагається пояснити суть християнського життя, виключно присвяченого Богові, ділиться особистим досвідом, а також дає поради, що мають допомогти у розпізнанні життєвого покликання.

У книжці містяться цитати з документів Церкви, зокрема Другого Ватиканського Собору, висловлювання Римських Понтифіків, а також свідчення священиків і богопосвячених осіб. Видання призначене для широкого кола читачів, зокрема тих, що цікавляться католицькою вірою і прагнуть краще її розуміти.

Cum permissione auctoritatis ecclesiasticae

(за дозволом церковної влади)

У виданні використано тексти зі Святого Письма Старого і Нового Завіту, що опрацювала Комісія у справах Літургії РКЦ для літургійного вжитку в латин- ському обряді (ad experimentum); Катехизм Католицької Церкви, 2002 р.; Документи Другого Ватиканського Собору, Львів, 2014.

  • Кількість сторінок: 180
  • Палітурка: м'яка
  • Рік видання: 2020
  • Формат: 145x205
  • Ціна 65,00 грн.