Про нас

Історія розпочалась у минулому столітті. Коли підчас адорації Пресвятих Дарів у ніч з 31 грудня 1899р. на 1 січня 1900р. Яків Альберіоне отримав натхнення від Господа розпочати нову Євангелізацію християнства. XIX – XX століття славилося технічним прогресом, який розвивався з великою швидкістю та потужністю. Заохочуючи християнство, почати використовувати нові важелі впливу на людство проголошуючи Добру Новину новітніми способами, що стали доступними з розвитком техніки.

У 1915 році в Італійському містечку Альба, бл. Яків Альберіоне,  заснував Товариство Святого Павла.  Перші кроки у напрямку Євангелізації члени згромадження ставили у друкарні, видаючи книжки та журнали, які б наповнювали світ доброю інформацією, напротивагу всьому, що друкували світські медіа того часу. Вірні цій місії, хочемо й надалі продовжувати справу поширення Божого Слова у всі закутки світу. Паулісти звершують видавничу діяльність у 28 країнах світу. Починаючи з травня 2016 року, свою роботу на ниві Євангелізації розпочало Видавництво Святого Павла в Україні.

За п’ять років нашої діяльності ми видали чимало книжок для дітей, порадників, молитовників, література пізнавального характеру,  подарункових видань та сувенірної продукціяї.

Ми надалі прагнемо нести Світло Божого Слова прямуючи за Ісусом-Вчителем, який для нас є Дорогою, Правдою і Життям. Нехай Господь благословить кожного читача та веде дорогою до неба.

З найкращими побажаннями,
Видавництво Святого Павла 

. © 2015-2023  SviatyiPavlo.com