Духовне усиновлення зачатої дитини

Церква оберігає людське життя від моменту його зачаття, аж до природньої смерті. Заохочуємо Вас долучитися до молитви за одну, тільки Богу відому дитинку, щоб урятувати її від небезпеки вбивства.

Наприкінці березня Католицька Церква згадує момент втілення Сина Божого у лоні Діви Марії. Урочистість Благовіщення – це усвідомлення того, що сам Бог приходить до нас у людському тілі, розпочинаючи свою дев’ятимісячну мандрівку, яка завершиться народженням на світ. Невипадково, що саме цього дня Вселенська Церква зосереджує свою увагу на такому важливому моменті, яким є зачаття нової істоти.

Стаючи на захист життя, заохочує долучитися до особливої молитви – духовного усиновлення зачатої дитини. Це молитва, а також добровільні зречення, за дитину, яка вже існує в лоні матері, однак їй загрожує насильницька смерть, тобто аборт. Ми молимося і покутуємо за дитя, чиє ім’я знає лиш Бог, і міцно віримо, що завдяки нашим духовним зусиллям воно щасливо народиться і житиме на Божу славу, дякуючи за безцінний дар життя.

            Заохочуємо і Вас, відважитись на дев’ятимісячну молитовну боротьбу, яка допоможе врятувати нове життя. Допомогою у цьому нехай стане буклет, нашого видавництва. У ньому знайдемо роз’яснення, обітницю та щоденну молитву, якою потрібно молитися впродовж дев’яти місяців.

 

 

  ⇐   ЗАМОВИТИ БУКЛЕТ 

 

 

 

 

Усинови духовно дитину, щоб уберегти її від загрози смерті.

 

. © 2015-2023  SviatyiPavlo.com