Фатіма залишається актуальною

Чи не виникає у Вас іноді запитання, що ми сучасні люди можемо мати спільного з подіями, які відбувалися понад сто років тому, та  ще й у такій нам далекій Португалії?

Перше об’явлення Марії було 13 травня  та тривало до жовтня 1917 року, а загалом їх було шість, щоразу 13 числа місяця. Спершу мало хто вірив дітям, які на думку дорослих розповідали лише небелиці, але згодом і дорослі переконалися у правдивості розповідей дітей, оскільки Марія дозволила їм себе побачити. Щоразу Марія просила тільки одного, щоб діти неустанно молилися Розарій, аби випросити благодать миру та єдності. Після завершення об’явлень, Церква ретельно перевіряла чи те, що говорила Прекрасна Пані не суперечить вченню та доктрині Церкви, й аж у жовтні 1930 року визнала їх правдивими.

Об’являючись простим дітям Марія передала три Фатімські Таємниці, які Церква не розголошувала до 1941 року. Тоді було розкрито першу і другу, а третю оприлюднено щойно у 2000 році.

Усі ми знаємо, що нестабільна ситуація у ХХ столітті, завдала багато горя людям, а тоталітарні режими намагалися повністю знівечити релігійність. Нині й надалі бачимо світ огорнутий воєнними діями та філософські течії, які намагаються випхати Бога на манівці людського буття. Саме тому, прохання Марії про молитву на вервиці актуальні аж до сьогодні.

У другій таємниці Марія просила присвятити Росію її Непорочносу Серцю, а також приймати Святе Причастя у перші суботи місяця у відшкодувальному намірі.  Першу частину прохання частково виконав  папа Пій XІІ, а Йоан Павло ІІ виконав акт присвячення вповні згідно з проханням Богородиці. Однак, ще залишалась друга частина таємниці, до виконання якої Римсько-Католицькі Єпископи України закликають нас саме зараз.

Книжечка, яку пропонуємо, це Богослужіння перших субот місяця, що має на меті перепросити Бога за всі зневаги людства, які були нами вчинені. Заохочуємо тебе також до практикування цього Богослужіння та просити через заступництво Марії миру та єдності між усіма народами світу.

 

⇐     КУПИТИ  

 

 

 

. © 2015-2021  SviatyiPavlo.com