Книжка «365 днів у ритмі псалмів», як терапевтична допомога

Про терапевтичну дію письмових практик  від психологині Ірини Микитюк 

        Коли мені потрапила в руки  книжка « 365 днів у ритмі псалмів»  найперше зауважила місце для записів. Я,  як прихильниця письмових практик,  дуже зраділа.  У сучасному житті писати щось від руки вже вважається пережитком минулого. Людина настільки рідко записує щось самостійно, що можна сказати, що ми розучилися це робити.  А ця дія робить неймовірно  позитивний вплив на наш мозок, а саме активізує ділянку  мозку яка працює в якості фільтру, через який уся непотрібна інформація блокується. Чи було у вас таке, коли ви молитесь чи читаєте Святе Письмо і за хвилину перечитуєте бо не пам’ятаєте ?

  Коли ми щось записуємо,  ми максимально концентруємося на цій дії, уважно стежимо за процесом і на тому що ми пишемо. Цей принцип добре працює, якщо ми хочемо краще запам’ятати нову інформацію. Ми,  читаючи уривок Псалма і роздумів до нього  маємо нагоду через запис  сконцентруватися і поглибити свої власні роздуми і рефлексії.

       Ще одним завданням письмових практик є  внутрішній діалог.  Саме в ньому ми знаходимо   цінність наших роздумів і робимо їх видимими найперше для себе самих. Коли ми записуємо свої думки то також можемо і виплеснути свої емоції через слова. Псалми є дуже емоційними і сприяють нашому емоційному вивільненню. Ми за псалмоспівцем можем також записати і свої стихи і звернення до Бога.

             Моя улюблена письмова  практика  це – СЛОВО ДНЯ!    З яким словом у вас  асоціюється цей день, коли ви читаєте Слово? Подивіться  на це слово коли закінчили записи  й періодично згадуйте  його протягом дня. Таким словом може бути і риса характеру яку ви можете практикувати під час дня.

Ірина Микитюк психологиня з християнськими цінностями,  тілесно орієнтований психотерапевт,   ведуча семінарів і навчальних програм.

 

Book Cover Multiple Psd Mockup

 

 

⇐  КУПИТИ 

. © 2015-2023  SviatyiPavlo.com