Молитва про мир в Україні

Будьте в молитві витривалі й чувайте на ній в подяці. (Кол 4, 2)

25 березня папа Франциск присвятив Росію та Україну Непорочному Серцю Марії. Це було одне з прохань Марії під час об’явлень у Фатімі. Ми всі єднались у молитві та просили Бога про дар миру. Однак, це не магічний ритуал, який має блискавично виконатися за нашим бажанням. Варто усвідомити, що нам також потрібно докласти до цього чималих зусиль. Багато хто бідкається, мовляв у який спосіб можу зараз допомогти я? Ось одна із пропозицій:, покутувати і молитися у намірі миру в Україні. Перемінюючи себе завдяки Божій благодаті, можу в такий спосіб бути прикладом для оточуючих людей. Тому завжди потрібно починати з себе, незважаючи на думки оточуючих.

Марія у Фатімі просила людей відправляти Богослужіння перших субот місяця. Мова йде про відшкодування Непорочному Серцю Марії п’яти перших субот місяця, приступаючи до сповіді та приймаючи Святе Причастя.

Заохочуючи всіх до відправляння цього Богослужіння, пропонуємо замовити книжечки, які детальніше розкажуть, чому ця молитва така актуальна саме зараз. У книжці розміщено чимало молитов і серед них Акт присвячення, який провів папа Франциск.

Примірники можна замовити безкоштовно, оплачуючи лише доставку:

Кардинал Конрад Краєвський, розпорядник милостині у Ватикані, відвідав книгарню Святого Павла у Львові, та заохочує всіх нас до молитви.

 

. © 2015-2023  SviatyiPavlo.com