Порадник для алкозалежних та їхніх близьких

Чимало сімей переживають кризи з приводу алкозалежності їхніх членів. Це видання може стати допомогою у вирішенні цієї проблеми.

На жаль не знайдемо статистики, яка показує як алкоголь руйнує середовище сім’ї. А от реклама міцних напоїв завжди присутня  у перервах верчірніх телепередач. Погляньмо також навколо, щоразу більше алкомаркетів відчиняється. Алкозалежність це проблема про яку мало говорять, але майже кожен досвідчував її  особисто або із розповідей знайомих.  Саме тому пропонуємо тобі взяти до рук книжку “Спільна дорога до свободи”, яка допоможе у зрозумінні , та сподіваємось, також у вирішенні цієї проблеми.

Автором книжки є о. Роберт Кшивіцький МІС – душпастир Центру допомоги сім’Ї та залежним особам у містечку Ліхень (Польща). Своє слово до читача також скерував о. Ігор Козанкевич, який очолює Комісію душпастирства тверезості УГКЦ. Книжка поділена на невеликі розділи, що робить її зручною у читанні і структуризує зміст. У ній автор розповідає про досвід боротьби з алкоголем, який базується на практиці осередку в Ліхені. Однак, у розділі “Куди йти по допомогу, тобто що далі?” знайдеш  конкретну інформацію та контакти для допомоги в Україні.

У цьому пораднику є багато інформації для алкозалежного, але також для його рідних, адже це шлях який мають подолати всі разом, щоб сміливо йти у напрямку до визволення.

 

 КУПИТИ КНИЖКУ