П’ять років – малий ювілей у Видавництві

17 травня Видавництво Святого Павла відзначило 5-ти річчя свого заснування. 

Нас єднає не тільки праця, але передусім можливість спільної молитви. Саме тому, центром святкування стала молитва під час Святої Меси.

«Маємо за що дякувати Богу!» – так, під час проповіді говорив о. Маріуш Кравєц SSP, директор Видавництва Святого Павла. За цей час друком вийшло близько 70 книжок. Турбота про найменших читачів, які щойно пізнають світ, є невідємним елементом діяльності, саме тому у нашій пропозиції так бачато книжок для дітей. Звичайно маємо  позиції і для молоді, а також великий вибір книжок для дорослих. Велика частина літератури присвячена Святому Письму, адже це найважливіша книга для кожного християнина.

Ми радіємо тим, що можемо кожного року запропонувати Вам «Євангеліє, слово на кожен день року». Популярність цієї книжки показує наскільки сьогодні люди спраглі читання Святого Письма, розважання одного фрагменту, який нам подає Літургія Слова Божого та молитва цим Словом. Ініціативу такого видання підтримує щорічно Львівський Митрополит, архієпископ Мечислав Мокшицький, який неодноразово писав вступне слово до читачів.

«Отже, ми не лише видаємо книжки, але також збагачуємось самі, тими змістами, які містяться у кожному виданні. Та найважливішим залишається – молитва: за нас, які створюємо книжки, а також за тих, які ці книжки будуть читати. Дякуємо Богу за натхнення та просимо про подальше благословення у нашій праці», так завершив свою проповідь о. Маріуш Кравєц.

«Видавництво Святого Павла» – це апостольська діяльність отців та братів паулістів, що проголошують Євангеліє за допомогою засобів суспільної комунікації. На теритирії Львівської Архідієцезії паулісти працюють з 2014 року.

Видавництво – це особи, які його творять