Сім’я очима екзорциста

Християнська сім’я, зокрема сім’я ХХІ століття, стикається з багатьма загрозами, до яких вона зовсім не готова. І однією з таких загроз є зловживання засобами масової комунікації.

Так у вступі  о. д-р Славомір Шнурковський розповідає про важливість та актуальність цієї книжки.

Сьогодні зло, якщо не бути обачними, непомітно проникає зі щоразу більшою силою в серця і думки не лише окремих людей, а й сімей, неоминаючи дітей, тож ніхто не в змозі уникнути його впливу на щоденність. Щоб навчити сім’ї захищатися від зла, розпізнавати дії злого духа, публікуємо інтер в’ю з одним із найвідоміших польських екзорцистів – отцем-прелатом Мар’яном Райхелем. Ця розмова може допомогти не лише тим, що потрапили під вплив злого духа чи кого він навіть опанував, а насамперед сім’ям, у яких діти, як стверджує екзорцист, через недогляд старших постраждали від сатанинських “гаджетів” (трилерів, іграшок, комп’ю терних ігор, музики) чи нав’язали контакт зі світом темряви через секти сатаністів або викликання духів. Потужні засоби масової комунікації, використовуючи пошуки такої начебто свободи, врештірешт їх ошукали і звели на манівці.

Отець-прелат Мар’ян Райхель, на підставі власного, майже двадцятилітнього досвіду екзорцис та, ділиться з читачами не лише історіями з життя людей, дуже часто болісними, а й розповідає, як багато з них перемогло зло і демонів завдяки довірі Богові та власним зусиллям. Сьогодні ці люди втішаються свободою Божих дітей і свідчать просвоє звільнення.

Отже, пропоноване видання є особливим свідченням священика-ек зорциста про сучасну сім’ю, інколи розгублену, однак все ще здатну силою любові подолати зло. Цю книжку потрібно читати повільно та уважно, не як художнє оповідання, бо вона написана не для дозвілля, а для зміни мислення, що, зі свого боку, сприяє поліпшенню життя як у сім’ї, так і світі загалом.

Відповідь екзорциста на кожне запитання автора може стати для читача окремою темою для роздумів, і тоді він повертатиметься до книжки ще не раз. Бо, навчаючись і змінюючи своє мислення на християнське, читач матиме змогу повернути своє життя на краще, розпізнаючи небезпеки та уникаючи пасток. А відтак наші ро дини стануть “сильні Богом”, згідно з навчанням св. Йоана Павла ІІ, і Божа благодать не лише допомагатиме не піддаватися підшіптуванням злого духа, а й дасть силу, щоб за хищати любов та святість своєї сім’ї, до якої покликав їх Бог.

 

 ⇐  КУПИТИ 

. © 2015-2021  SviatyiPavlo.com