Святий Брат Франциск

Ця книжка знайомить читача з цікавою біографією, діяльністю та духовністю святого Франциска – одного з найвідоміших святих Католицької Церкви. 

Автор о. Патрик Оліх, францисканець, зауважує, що писати про засновника Ордену, до якого належить сам, було досить складно і ризиковано. Чому?   “…коли автор небайдужий до предмету своїх досліджень, то це може вплинути на об’єктивність […] Свідомо і несвідомо можна викласти свої ідеї замість ідей того, про кого пишеш.” Автору вдалося зберегти об’єктивність, а працю над біографією порівняв до реставрації древньої фрески, яка потребує чимало зусиль, аби передати всю красу оригінального зображення. Багато авторів писало про Франциска, о. Патрик намагається ще раз немов би пересіяти цей образ через решето об’єктивізму, щоб відділити окремі шари, особстості цього святого, очистити від пилу стереотипів та спотворень аби відтворити образ цього у-Богого Боже-вільного з Асізі.

“Чи не варто знову прислухатися до неповторного голосу Франциска і задуматися не лише над зміною понять, але й самого підходу до життя, що виражають ці поняття?”

Нехай це питання стане рушійною силою, щоб взяти до рук це видання та зануритись у читання, яке дозволить відкрити наново образ улюбленого святого.

 

 

⇐    КУПИТИ